czwartek, 17 grudzień 2015 12:37

Życzenia Świąteczne

Na nadchodzący czas Życzymy Państwu zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni Państwa serca spokojem i radością. Niech Bożonarodzeniowe życzenia spełniają się w każdym momencie. Życzymy mnóstwa prezentów pod choinką, pyszności na wigilijnym stole, wspaniałej rodzinnej atmosfery i Szczęśliwego Nowego Roku.

Wiesława Dobrowolska Pracownicy przedszkola

dzieci

Wychowujemy z pasją!

• Adres:

ul. Ostródzka 213K, 03-289 Warszawa

• Mapa:

!!! There isn't id selected for plugin of GMapFP !!!